خانه / در رسانه ها / آیت الله محسن قمی: ایجاد تفرقه مأموریت رسانه های جمعی دشمن است

آیت الله محسن قمی: ایجاد تفرقه مأموریت رسانه های جمعی دشمن است

آیت الله قمی عضو مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر امروز در جمع مردم شهر اندیشه و در مصلای امام علی (ع) این شهر با اشاره به شیطنت های رسانه ای بیگانگان در جریان انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ایجاد تفرقه و نفاق را کارویژه و مأموریت دشمن و رسانه های جمعی آنان دانست.


کاندیدای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان استان تهران که نامزد مورد حمایت لیست های مختلف و متفاوت این دوره انتخابات است، حمایت از یک لیست و یک جریان و مقابله با یک لیست و جریان دیگر در انتخابات مجلس خبرگان توسط رسانه های معلوم الحال بیگانه را نمایشی و ساختگی  دانست و افزود: این اقدامات با هدف ایجاد دودستگی و اختلاف میان صفوف به هم پیوسته ملت صورت می پذیرد. البته تحقق این اختلافات در سطح ملی خیال خامی است که با هوشمندی و تیزبینی مردم آگاه کشور ما هرگز عملی نخواهد شد.

محسن قمی همه کسانی را که در صحنه انتخابات خبرگان حضور یافته اند را از امنای مردم، علمای معتمد بلاد دانست و اظهار داشت: این شخصیت های ارزشمند و گران سنگ حافظان اسلامیت و مرزبانان مشروعیت نظام به شمار می¬روند. لیست های متنوع نشانه ای از رقابت سالم درون خانواده نظام و انقلاب است و به کلی با فرهنگ رقابت مخرب نظام های لیبرالی مغایرت و تفاوت دارد.

قمی انگیزه اغلب قریب به اتفاق نامزدهای حاضر در انتخابات مجلس خبرگان رهبری را انجام تکلیف الهی و وظیفه قلمداد کرد و گفت: چون پای ادای تکلیف در میان است، بزرگان حاضر در این عرصه نتیجه گرا نیستند و شخصا از رقابت های ناسالم گریزانند. جریان های سیاسی و طرفداران نامزدهای انتخابات خبرگان هم باید مراقبت ویژه و مضاعفی در پیش گیرند تا ساحت این مجلس از خط¬بازی های سیاسی و جناحی مصون منزه بماند.

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری در پایان سخنان خود در جمع مردم شهر اندیشه، تأکید کرد: به دولتمردان امریکا و انگلیس هشدار می دهیم که مراقب رفتار و گفتار خود باشند، زیرا مردم ایران همواره از دخالت سیاستمداران انگلیسی و بیگانگان در امور داخلی خود، به ویژه انتخابات نفرت عمیق دارند و مطمئن باشند که اگر از رویه دخالت در مسائل داخلی ما از جمله انتخابات دست نکشند، پاسخی محکم از ملت بزرگ ایران دریافت خواهند کرد و بدون تردید در فرآیند اجرای برجام تأثیرات منفی آن را شاهد خواهند بود. ضمنا این را هم بدانند که هرکس با هر سلیقه ای از میان نامزدهای موجود به مجلس خبرگان راه یابد، وفادار به اصول و ارکان ومبانی نظام جمهوری اسلامی خواهد بود. چنان¬که استکبارستیزی و مقابله با نفوذ قدرت های بیگانه در امور داخلی کشور در ذات مجلس خبرگان رهبری تعریف شده است.

 منبع: تابناک

درباره ی qomi

همچنین ببینید

۷ تغییر در خبرگان تهران

۷ تغییر در خبرگان تهران

منتخب مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه تهران مشخص شدند که از این میان ۷ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *