خانه / ویژه ها / اخلاق و معنویت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است
اخلاق و معنویت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است
اخلاق و معنویت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است

اخلاق و معنویت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است

آیت الله محسن قمی در آیین 10 شب، 10 سخنران که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در مسجد جامع دماوند برگزار می شود با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی و اروپایی افزود: رهبر معظم انقلاب در این دو نامه تاکید داشتند که تمدن غرب با دو ویژگی بی بندوباری غیراخلاقی ، خشونت و کشتار شناخته می شود.

وی خشونت را اساس تمدن غرب دانست و اظهار کرد: امروز در غرب بی رحمی و حرکت در مسیرهای ناصحیح همچون ساخت سلاح های اتمی، خدمت به سرویس های جاسوسی و تولید مواد مخدر بخشی از فرهنگ غرب محسوب می شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جامعه بشری نیازمند اخلاق و معنویت است، افزود: انقلاب اسلامی در شرایطی که بشر از فناوری های خود سرخورده شد و معنویت از جامعه دور شده بود، پا به عرصه گذاشت و این مهم با رهبری های داهیانه امام خمینی (ره) محقق شد.

آیت الله قمی با اشاره به رهبری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز تصریح کرد: اکنون پرچم انقلاب به دست یکی از شاگردان برجسته امام خمینی (ره) با همان خط، مسیر و دیانت قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: امروز وظیفه مسئولان است که با حفظ روحیه معنویت، ارزش ها و آرمان های انقلاب را به نسل جوان منتقل کنند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دست غیب حامی انقلاب اسلامی است، گفت: امروز ایران به عنوان قدرت برتر منطقه در عرصه های مختلف همچون هوافضا، هسته ای، سلول های بنیادین و غیره مطرح است و به برکت انقلاب در امنیت کامل و پایدار قرار دارد.

منبع: ابرنا

درباره ی qomi

همچنین ببینید

فهرست ها و لیست های انتخاباتی مجلس خبرگان در حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات

روز جمعه همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات مجلس خبرگان هم برگزار می شود. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *