خانه / سخنرانی، پیام ها و دیدارهای مردمی / ایثارگری خط مقدم انتخابات
چهره‌های تاثیرگذار فرهنگ ایثار و شهادت سال
چهره‌های تاثیرگذار فرهنگ ایثار و شهادت سال

ایثارگری خط مقدم انتخابات

آیت الله دکتر محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری در جمع تعدادی از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت:خط مقدم انتخابات در کشور ما جامعه ایثارگری است و ایثارگران در لبیک به ندای مقام معظم رهبری در تمامی عرصه های تأثیرگذار نظام حضوری فعال دارند.
دکتر قمی با اشاره به انتخابات اسفند ماه و اهمیت حضور مردم در این انتخابات گفت: در قانون اساسی علاوه بر اصول دین بر اصل ششمی به نام تکریم مردم تأکید ویژه ای شده است و انتخابات در کشور به معنای احترام گذاشتن به مردم است که در تعیین سرنوشت خودشان شریک باشند.
عضو فعلی مجلس خبرگان رهبری افزود: حضرت امام خمینی (ره) بر اصل حضور مردم در صحنه انتخابات تأکید ویژه ای داشته اند و معتقد بودند که سرنوشت مردم باید توسط خود مردم مشخص شود.
وی تصریح کرد: مجلس خبرگان مجلس لحظه هاست و باید در لحظه های حساس تصمیم حیاتی بگیرد و بعد از ارتحال حضرت امام راحل (ره) این تصمیم گیری صورت پذیرفت و مجلس خبرگان در حساس ترین لحظات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای را انتخاب کردند که امروز همه به وجود ایشان افتخار می کنیم.
دکتر محسن قمی افزود: مجلس خبرگان در رأس اهرم قدرت است و هیچ نهادی بر آن نظارت ندارد لذا باید کسانی برای حضور در این مجلس انتخاب شوند که از لحاظ فقاهت و اسلام شناسی برجسته بوده و بصیرت و آشنائی کامل به مسائل سیاسی ملی و بین المللی داشته باشند و علاوه بر آن تهدید پذیر و تطمیع پذیر نباشند.

درباره ی qomi

همچنین ببینید

آیت الله دکتر محسن قمی در نطق انتخاباتی خود که روز چهارشنبه از شبکه استانی تهران

آیت الله دکتر محسن قمی در نطق انتخاباتی خود از شبکه استانی تهران

آیت الله دکتر محسن قمی با بیان اینکه ترجمان عملی و عینی این دو مساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *