خانه / سخنرانی، پیام ها و دیدارهای مردمی / جت الاسلام و المسلمین محسن قمی در مسجد امام حسن عسکری(ع) دولت آباد شهرری

جت الاسلام و المسلمین محسن قمی در مسجد امام حسن عسکری(ع) دولت آباد شهرری

نامزد خبرگان رهبری در استان تهران گفت: الگوی آیت الله خامنه ای برای رهبری و هدایتگری جامعه اسلامی، حضرت امام(ره) و آموزه های ایشان است.


حجت الاسلام و المسلمین محسن قمی سه شنبه شب در مسجد امام حسن عسکری(ع) دولت آباد شهرری گفت: تاسی آیت الله خامنه ای به امام راحل(ره) باعث ممتاز شدن شخصیت ایشان و تداوم شایستگی برای تصدی سمت رهبری شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آمریکا از ایمان و انرژی انقلابی جوانان ایرانی هراس دارد افزود: تحریم های ظالمانه غرب بخاطر وحشت از قدرت ایران بود و همگان می دانند که این اتهامات بی اساس و غیرقابل اثبات است.
معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری گفت: آمریکایی ها در حالی ایران را تحت فشارهای ناجوانمردانه قرار دادند که خود ده ها کلاهک هسته ای دارند در حالیکه قدرت اصلی ملت ایران در ذهن و قلب جوانان ایرانی و تبعیت آنان از ولایت فقیه نهفته است.
قمی نعمت امنیت را حاصل پایمردی ایرانیان در راه حفظ انقلاب و ارزشهای حاصل از آن دانست و افزود: ملت ایران باید با زبان و عمل خود شکرگزار این نعمت الهی باشند و شکرگزاری عملی در واقع ایستادگی در مقابل کسانی است که با ولایت فقیه زاویه دارند.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری همزمان هفتم اسفند 94 برگزار می شود.

منبع:ایرنا

درباره ی qomi

همچنین ببینید

هشدار آیت الله قمی به دخالتهای بیگانگان در انتخابات

هشدار آیت الله قمی به دخالتهای بیگانگان در انتخابات

یت الله دکتر محسن قمی گفت : به دولتمردان آمریکا و انگلیس هشدار می‌دهیم که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *