خانه / ویژه ها / حمایت نادره حداد بانوی پیشکسوت دفاع مقدس از آیت الله قمی
حمایت نادره حداد بانوی پیشکسوت دفاع مقدس از آیت الله قمی
حمایت نادره حداد بانوی پیشکسوت دفاع مقدس از آیت الله قمی

حمایت نادره حداد بانوی پیشکسوت دفاع مقدس از آیت الله قمی

نادره حداد عضو گروه پارتیزانی شهید چمران و پیشکسوت دفاع مقدس در دیدار با جمعی از خانواده و نزدیکان آیت الله قمی تصریح کرد: انتخابات یکی از نقاط حساس در صحنه های انقلاب اسلامی است که شرکت در آن همواره مورد تاکید امام خمینی (رحمت الله علیه) و امام خامنه ای بوده است.

وی با اشاره به این که هر یک رای در اراده ملی برای دفاع از انقلاب اثرگذار است، ادامه داد: انتخابات نماد چهره مردم سالاری انقلاب است که به رویت جهانیان می رسد پس شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی است.

این بانوی پیشکسوت دفاع مقدس اظهار داشت: آیت الله محسن قمی از خانواده های محترم و متدین و از چهره های وفادار به انقلاب و ولایت هستند ضمن این که عضویت در خانواده 5 شهید دفاع مقدس ویژگی مهم دیگر ایشان است.

نادره حداد حمله به یاران امام و رهبر معظم انقلاب برای تضعیف مجلس خبرگان رهبری را از رئوس برنامه های دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: حامیان و مدافعان حریم ولایت باید با هوشیاری وارد عرصه انتخابات شوند و یاران صدیق ولایت را شناسایی و به آنها رای بدهند.

وی ادامه داد: کسانی مانند آیت الله قمی عصاره تفکر ولایت فقیه و مورد تایید مقام معظم رهبری هستند و ما وظیفه داریم از این شخصیت ها حمایت کنیم.

این بانوی پیشکسوت دفاع مقدس در پایان تاکید کرد: حمایت از آیت الله قمی حمایت از ادامه راه شهدا است.

**

گفتنی است نادره حداد متولد مهر ماه 1343 جزو 57 بانوی پیشکسوت دفاع مقدس است که سابقه 110 ماه شرکت در جبهه های حق علیه باطل دارد، خانم حداد در 30 عملیات شاخص دفاع مقدس شرکت داشته و 3 بار مجروح شده است.

او نخستین بار در سنین نوجوانی در ارومیه وارد جهاد سازندگی شد و برای نخستین بار که در ماموریت جهاد شرکت کرد توسط دموکرات ها در کردستان گروگان گرفته شد.

تعبیر خانم حداد این است که یک دختر نازنازی بود که رزمنده خط مقدم شد.

در خاطرات خود می گوید که یک پارتیزان و عضو گروه شهید چمران بوده است و چند عملیات پارتیزانی در عمق خاک عراق داشته و از سردارانی مانند شهیدان باکری و کاوه سخن به میان می آورد و می گوید در حال تدوین کتاب خاطرات خود با عنوان جامانده انقلاب است.

برادرش در عملیات کربلای چهار مجروح و در کربلای پنج به درجه رفیع شهادت رسید و پسر خاله اش سعید نگهبان جانباز 70 درصد و دایی اش سردار حمید پایدار از شهدای ارومیه است.

خانم حداد با 2 شهید خانواده قمی، شهیدان حسن و وحید قمی همرزم بوده است.

درباره ی qomi

همچنین ببینید

فهرست ها و لیست های انتخاباتی مجلس خبرگان در حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات

روز جمعه همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات مجلس خبرگان هم برگزار می شود. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *