خانه / سخنرانی، پیام ها و دیدارهای مردمی / نشست آينده شناسی انقلاب اسلامي مبتنی بر آرمان مهدوی با حضور حجت الاسلام دکتر محسن قمی
بررسی آينده شناسي انقلاب اسلامي مبتني بر آرمان مهدوي
بررسی آينده شناسي انقلاب اسلامي مبتني بر آرمان مهدوي

نشست آينده شناسی انقلاب اسلامي مبتنی بر آرمان مهدوی با حضور حجت الاسلام دکتر محسن قمی

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مراسم گراميداشت ياد و خاطره شهيد دفاع از حريم اهل بيت(ع)، حاج حميدرضا اسداللهي از نخبگان تعاملات بين الملل در جبهه مقاومت همراه با سومين نشست از سلسله نشست‌هاي تخصصي “آينده  شناسي انقلاب اسلامي مبتني بر آرمان مهدوي” به همت مرکز پژوهش‌های مسجد مقدس جمکران با حضور نخبگان و استادان جامعه علمي کشور برگزار می‌شود.


این نشست با موضوع بررسي گسترش  نور در عرصه هاي جهاني و واکنش هاي  انفعالي جبهه باطل  در يمن، نيجريه، عربستان و … برگزار می‌شود که حجت الاسلام اصفهانیان با موضوع جبهه حق و چگونگی همراهی با آن در این زمان و نگاهی به ابعاد فکری شهید حمید اسداللهی سخنرانی می کند.

برگزاری پنل علمی با موضوع گسترش نور در عرصه هاي جهانی و واکنش های انفعالی جبهه باطل بحرین، عربستان، یمن، آذربایجان، نیجریه با حضور حجت الاسلام دکتر محسن قمی، معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری،  حجت الاسلام مصلحی، وزیر سابق اطلاعات و دکتر منوچهر محمدی، کارشناس ارشد مسائل سیاسی و دکترای مطالعات بین الملل بخش دیگر این نشست تخصصی است.

همچنین در این مراسم از خانواده شهيد حميد اسداللهي و نمایندگان جبهه مقاومت از کشورهای مختلف توسط حجت الاسلام رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران و معاون ستاد کل نیروهای مسلح سرلشکر مصطفی ایزدی تجلیل می شود.

شایان ذکر است،‌ سومين نشست از سلسله نشست‌هاي تخصصي “آينده شناسي انقلاب اسلامي مبتني بر آرمان مهدوي” پنج شنبه از ساعت 9 تا 12 در مسجد بلال سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران واقع در خیابان ولی‌عصر برگزار می شود.

شبستان

درباره ی qomi

همچنین ببینید

آیت الله دکتر محسن قمی در نطق انتخاباتی خود که روز چهارشنبه از شبکه استانی تهران

آیت الله دکتر محسن قمی در نطق انتخاباتی خود از شبکه استانی تهران

آیت الله دکتر محسن قمی با بیان اینکه ترجمان عملی و عینی این دو مساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *