خانه / Copyright یا اجازه‌ی بازنشر و نقل مطالب وب سایت دکتر محسن قمی

Copyright یا اجازه‌ی بازنشر و نقل مطالب وب سایت دکتر محسن قمی

1. خدمات و محتوياتی که توسط پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از وب سایت دکتر محسن قمی پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.
2. ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی در اینترنت، تنها با
الف. ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت دکتر محسن قمی
ب. لینک به مطلب ذکر شده در ابتدا و انتهای مطلب و بصورت خوانا و قابل مشاهده، در اندازه و محل مناسب
ج. درج توضیح مناسب مانند: مطالب این صفحه از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی http://mohsenqomi.com نقل گردیده است. در هر یک از صفحاتی که مطلبی از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی در آن نقل شده است، مجاز است.
3. ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی در رسانه‌های کاغذی، صوتی، تصویری، الکترونیک – به جز سایت اینترنتی – و …، تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از دکتر محسن قمی و با پایبندی به شرایط تعیین شده مجاز خواهد بود.
4. حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی است: پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
5. استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است.
6. در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن قمی مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ی تخطی صورت گرفته خواهد بود.